Sponsoren 2019

Advertenties kunt u mailen naar advertentie@zendingsfietsdag.nl


Wij bedanken onderstaande sponsoren die het mogelijk maken om deze dag te kunnen organiseren:

54 items worden weergegeven
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Aannemingsbedrijf D.A. van Gilst V.O.F. en Plameco  Goes www.plameco.nl/goes 
AApro Tec Goes www.aaprotec.nl 
Accountantskantoor W. van Lit Goes www.wvanlit.nl 
Anke International B.V Goes  
Auto Borchwerf Roosendaal www.autoborchwerf.nl 
Autoservice J&R 's-Gravenpolder http://autoservicejenr.nl/  
Bakkerij "Den Soeten Inval" Goes http://www.densoeteninval.nl 
BB de Koster-Struyk ‘s-Heer Abtskerke http://www.bouwbedrijfdekosterstruyk.nl/  
Boerderij winkel van Damme Heinkenszand www.boerderijwinkelvandamme.nl 
BoersWeb Kruiningen http://www.boersweb.nl 
Boot makelaars Goes htps://bootmakelaars.nl 
Bouwbedrijf Rijk Heinkenszand http://www.rijkbouw.nl 
Bouwbedrijf Schrijver ‘s-Gravenpolder www.bouwbedrijfschrijver.nl 
Bouwbureau IBW Goes Goes www.ibwgoes.nl 
BTR BV Rotterdam www.btrbv.nl 
Burg’s Machine Fabriek Kruiningen http://www.burg-machinefabriek.nl 
CZAV Kapelle https://czav.nl 
De Leeuw bedrijfskleding Krabbendijke www.deleeuwbedrijfskleding.nl 
Delifood bv Goes  
Delta Food BV Goes https://www.deltafoodpotatoproducts.com/  
de Witte Print&Design 's-Gravenpolder http://www.dewitteprintendesign.nl 
Drukkerij en boekhandel Van Velzen Krabbendijke http://www.velzenbv.nl 
Drukwerkservice Murre 's-Gravenpolder  
Dumaco 's-Gravenpolder https://dumaco.nl/ 
Fruitteeltbedrijf Gebr. Van Damme Nisse  
Gebr. Weststrate Krabbendijke http://www.gebrweststrate.nl 
Gerard Bouwense Middelburg http://www.gerardbouwense.nl/ 
HB17 werkt Goes http://www.hb17.nl 
Hems | Maljaars administraties & belastingadvies Goes https://www.hemsmaljaars.nl/  
Hoekman kantoor en Project Yerseke https://www.piethoekman.nl/  
Hoveniersbedrijf in d'n Gaard Kloetinge https://www.indngaard.nl/  
Jumbo Krabbendijke Krabbendijke  
Kaan geveltechniek Krabbendijke http://www.kaangeveltechniek.nl 
Klämar's Fashion s-Gravenpolder http://www.klamarsfashion.nl 
Kriekaart Tuinen 's-Gravenpolder http://www.kriekaarttuinen.nl/ 
Kroon Vloeren in Steen Meerkerk https://www.kroonvloereninsteen.nl/ 
Lukasse dakbedekkingen Goes www.lukasse.nl 
Maas & Hagoort Kapelle https://www.maashagoort.nl/ 
Matthijsse- Service Kloetinge  
Oostmolenhoeve Bed & Breakfast Goes https://oostmolenhoeve.nl/wp/ 
Pagee banden Krabbendijke https://pageebanden.nl/ 
Pelma keukens Goes https://www.pelmakeukens.nl/  
Plantenweelde Schore https://www.plantenweelde.nl/  
Schrijver-Versluys Makelaars Goes https://www.schrijverversluys.nl/  
Sinke autotransport service Goes http://www.autotransport-sinke.nl/ 
Sinke Komejan B.V. Goes https://www.sinke.nl/  
Sleepingstar Ovezande https://www.sleepingstar.nl/  
T.h.o.A.D. van Gilst s-Heer Hendrikskinderen  
Van de Velde Auto's BV Kapelle https://www.veldeautos.nl/ 
Van Gilst Bouwcompact Kloetinge http://www.vangilstbouwcompact.nl/  
Weijdeland Kaas Goes https://www.weydelandkaas.nl 
WvG bouwservice Kapelle http://wvg-bouwservice.nl/  
Zeelandtrac Wissenkerke https://zeelandtrac.nl/  
Zuidwest logistiek Goes https://www.zuidwestlogistiek.nl/  
54 items worden weergegeven