Sponsoren 2018

Advertenties kunt u mailen naar advertentie@zendingsfietsdag.nl


Wij bedanken onderstaande sponsoren die het mogelijk maken om deze dag te kunnen organiseren:

47 items worden weergegeven
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Aannemingsbedrijf D.A. van Gilst V.O.F. en Plameco  Goes www.plameco.nl/goes 
AApro Tec Goes www.aaprotec.nl 
Allicare 's-Gravenpolder www.allicare.nl 
Anke International B.V Goes  
Auto Borchwerf Roosendaal www.autoborchwerf.nl 
Auto Toonder BV, Vakgarage/Suzuki Dealer Kapelle www.autotoonder.nl 
Boels Verhuur bv Goes Goes www.boels.nl/vestigingen/zeeland/goes 
Boerderijwinkel van Damme Nisse www.boerderijwinkelvandamme.nl 
Bouman KantoorTotaal Goes www.boumankantoortotaal.nl 
Bouwbedrijf Rijk bv Heinkenszand www.rijkbouw.nl 
Bouwbedrijf Schrijver ‘s-Gravenpolder www.bouwbedrijfschrijver.nl 
Bouwbureau IBW Goes Goes www.ibwgoes.nl 
Brain communicatie Kapelle www.braincommunicatie.nl 
BTR Architectuur + bouwkunde Rotterdam www.btrbv.nl 
Burg’s Machine Fabriek Kruiningen www.burgmachinefabriek.nl 
Christelijke boekhandel De Bron Kapelle www.christelijkeboekhandeldebron.nl 
De Leeuw Bedrijfs- en Reclamekleding Krabbendijke www.deleeuwbedrijfskleding.nl 
Delifood BV Goes www.delifood.net 
Delta Food BV Goes www.deltafood.nl 
De Soete Inval, Brood en Banket Goes www.densoeteninval.nl 
De Witte Print&Design s-Gravenpolder www.dewitteprintendesign.nl 
Drukkerij en boekhandel Van Velzen Krabbendijke http://www.velzenbv.nl/ 
Drukwerkservice Murre 's-Gravenpolder  
Durida Baarland www.durida.nl 
Fruitteelt bedrijf V.o.f. Gebr. Van Damme Nisse  
Gebr. Weststrate Krabbendijke www.gebrweststrate.nl 
Hems Maljaars administraties & belastingadvies Goes www.hemsmaljaars.nl 
ISM | Industrie Service Mol Goes www.industrieservicemol.nl  
ITM B.V 's-Gravenpolder www.itmmetaal.nl 
Jacobse Dienstverlening  Kruiningen  
Jumbo Krabbendijke Krabbendijke www.jumbo.com/content/jumbo-krabbendijke-slingerland/ 
Kaan Geveltechniek v.o.f. Krabbendijke www.kaangeveltechniek.nl 
Klämar's Fashion 's-Gravenpolder www.klamarsfashion.nl 
Lukasse Dakbedekking Goes www.lukasse.nl 
Neeskens Makelaars Yerseke www.neeskens.com 
Oostmolenhoeve Beheer B.V. Goes www.oostmolenhoeve.nl 
Otte Bouw  Nieuwdorp www.otte.nl 
Pagee Banden Krabbendijke www.pageebanden.nl 
Pelma Keukens Goes www.pelmakeukens.nl 
Sinke Komejan Makelaars Goes www.sinke.nl 
Techno Service 's-Gravenpolder TSG 's-Gravenpolder www.tsg.nl 
T.H.O. A.D. van Gilst bv.  Goes www.vangilstbv.nl 
Van der Ree woning- en projectstoffering  's-Gravenpolder www.vanderreestoffering.nl 
van Gilst Bouwcompact Kloetinge www.vangilstbouwcompact.nl 
Weydeland Kaas Goes www.weydeland-goes.nl 
Zeelandtrac vof 's-Gravenpolder www.zeelandtrac.nl 
ZUIDWEST logistiek Goes www.zuidwestlogistiek.nl 
47 items worden weergegeven