Sponsoren 2017

Advertenties kunt u mailen naar advertentie@zendingsfietsdag.nl


Wij bedanken onderstaande sponsoren die het mogelijk maken om deze dag te kunnen organiseren:

61 items worden weergegeven
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
BedrijfsnaamPlaatsnaamwebsite
Aannemersbedrijf D.A. Van Gilst en Plameco Goes www.goes.plameco.nl 
Aannemersbedrijf Fraanje BV ’s-Heer Arendskerke www.fraanje.com 
AAproTec Goes www.aaprotec.nl 
Accountantskantoor W. van Lit Goes www.wvanlit.nl 
AgriSneltank Wemeldinge www.agrisneltank.nl 
Allicare 's-Gravenpolder www.allicare.nl 
Anke International BV Goes  
AutoBorchwerf Roosendaal www.autoborchwerf.nl 
Auto Toonder BV Kapelle www.autotoonder.nl 
Baaij Totaalbouw Kruiningen www.baaijtotaalbouw.nl 
Bakkerij Den Soeten Inval Goes www.densoeteninval.nl 
Boerderijwinkel Van Damme Heinkenszand www.boerderijwinkelvandamme.nl 
Bouman KantoorTotaal Goes www.boumankantoortotaal.nl 
Bouwbedrijf Rijk BV Heinkenszand www.rijkbouw.nl 
Bouwbedrijf Schrijver BV 's-Gravenpolder www.bouwbedrijfschrijver.nl 
Bouwbureau IBW Goes Goes www.ibwgoes.nl 
BTR architectuur + bouwkunde Rotterdam www.btrbv.nl 
Burg Machinefabriek BV Kruiningen www.burgmachinefabriek.nl 
Buro Ruimte & Groen Borssele www.ruimte-groen.nl 
Christelijke boekhandel De Bron Kapelle www.christelijkeboekhandeldebron.nl 
De Jong Interieurbouw en Timmerwerken Kapelle www.interieurbouwzeeland.nl 
De Leeuw bedrijfskleding Krabbendijke www.deleeuwbedrijfskleding.nl 
Deli Food BV Goes www.delifood.net 
Delta Food BV Goes www.deltafood.nl 
De Nood technisch onderhoud 's-Gravenpolder www.de-nood.nl 
De Witte Print & Design 's-Gravenpolder www.dewitteprintendesign.nl 
Drukkerij & Boekhandel Van Velzen BV Krabbendijke www.velzenbv.nl 
Drukwerk Service Murre 's-Gravenpolder  
Fruitteeltbedrijf Van Damme vof Nisse  
Gebr. Weststrate landbouwmachines Krabbendijke www.gebrweststrate.nl 
Hems & Maljaars, administraties & belastingadvies Goes www.hemsmaljaars.nl 
Hoveniersbedrijf Boot Kortgene www.hoveniersbedrijfboot.nl 
Installatiebedrijf Van Gilst Goes www.installatiebedrijfvangilst.nl 
Installatie Techniek Niewenhuijse  Nieuwdorp www.itn-nieuwdorp.nl 
ITM Metaal 's-Gravenpolder www.itmmetaal.nl 
Jacobse Dienstverlening, EHBO, reanimatie en BHV Kruiningen  
Jumbo Slingerland Krabbendijke www.jumbo.com 
Kaan Geveltechniek Krabbendijke www.kaangeveltechniek.nl 
Kriekaart Tuinen 's-Gravenpolder www.kriekaarttuinen.nl 
Kroon Projecten, Natuursteen & Keramiek Meerkerk www.kroonprojecteninsteen.nl 
Lukasse Dakbedekkingen BV Goes www.lukasse.nl 
L van Koeveringe, Goudsmids- en juweliersbedrijf Kapelle www.juwelier-vankoeveringe.nl 
Martin Weststrate, bestratingen - tuinaanleg Kapelle  
Neeskens Makelaars Yerseke www.neeskens.com 
Overlasko Konstructie BV Nieuwdorp www.overlasko.nl 
Pagee Banden Krabbendijke www.pageebanden.nl 
Pekaar & Partners accountants en belastingadviseurs Goes www.pekaar.nl 
Pelma keukens Goes www.pelmakeukens.nl 
Pianostemmer Jeroen Goes www.pianostemmerjeroen.nl 
Rogur computer/ tablet reparatie Nieuwdorp  
Schrijver Versluys Makelaars Goes www.schrijverversluys.nl 
Sinke Autotransport Service Kwadendamme www.autotransport-sinke.nl 
Taxi Kole Kapelle www.taxikole.nl 
Techno Service ‘s-Gravenpolder BV 's-Gravenpolder www.tsg.nl 
Van de Velde autos BV Kapelle www.veldeautos.nl 
Van Gilst Bouwcompact Kloetinge www.vangilstbouwcompact.nl 
Waterspecialist Goes www.water-specialist.nl 
Weydeland Kaasspecialiteiten Goes weydelandkaas.nl 
WvG Bouwservice Kapelle www.wvg-bouwservice.nl 
ZeelandTrac vof  's-Gravenpolder www.zeelandtrac.nl 
ZUIDWEST logistiek Goes www.zuidwestlogistiek.nl 
61 items worden weergegeven